Otázka k produktu
Letecký modul pre elektrolety v rozsahu 2-14S Gr. HoTT s Vario
Kód tovaru: 33620
Nastaviť stráženie dostupnosti
Letecký modul pre elektrolety v rozsahu 2-14S Gr. HoTT s Vario
Kód tovaru: 33620
Letecký modul pre elektrolety v rozsahu 2-14S Gr. HoTT s Vario
Cena v e-shope s DPH: | 140,54 € |
Dočasne nedostupné | |
|
Poslať otázku
na dostupnosť |
Poslať otázku
na dostupnosť |
Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.
#Chcete dostat upozornění ve chvíli, kdy produkt bude k dispozici? Stačí vyplnit formulář a náš hlídací pes Vám dá vědět.
-
Popis produktu
-
Technické informácie
Popis produktu
Graupner - Letecký modul pre elektrolety v rozsahu 2-14S Gr. HoTT s Vario - 33620
Hlavný telemetrický modul pre prijímače Graupner Hott a modelys elektromotorom.
- vario s výškovou signalizáciou a možnosťou signalizácie 5 výškových bodov dosiahnutých pri stúpaní/klesaní,
- zobrazenie výšky (-500 ~ +3000 m) a ukladanie údajov o maximálnej a minimálnej výške,
- 2x teplotné a napäťové vstupy pre senzory. Varovaním prahovej hodnoty pre minimálne/maximálne napätie a minimálnu/maximálnu teplotu,
- meranie napätia jednotlivých článkov (balančný konektor) s varovaním dosiahnutia minimálneho napätia, pre 2-14S Lítiových akumulátorov,
- meranie napätia, prúdu a kapacity s varovaním dosiahnutia minimálneho/maximálneho napätia, maximálnej kapacity a maximálneho prúdu,
- programovateľné prúdové obmedzenie,
- meranie prúdu pomocou bočníka 2x 0.2 mOhm (5W) paralelne = 0.1 mOhm,
- automatické varovanie môže byť nastavené na: OFF, 5, 10, 15, 20, 25, 30 sec, stále varovanie,
- opakované časové varovanie môže byť nastavené na: stále, 1, 2, 3, 4, 5 minút, raz.
Dôležité upozornenie pri použití telemetrických modulov 33600, 33601, 33610, 33611 a 33620:
- Nikdy nerobte žiadne programové úpravy ani nastavovanie v priebehu letu modelu, aby sa model nedostal mimo kontrolu vďaka vašej nepozornosti.
- V žiadnom prípade neprevádzajte nastavovanie a programovanie telemetrického modelu za letu, ak je váš model vybavený dvomi prijímačmi. Programové zmeny môžu ovplyvniť prijímač bez prepojených telemetrických modulov a tým môže dôjsť k strate kontroly nad modelom.
- Všetko programovanie a nastavenie vykonávajte vždy na zemi a uistite sa, že je napájaný je len prijímač s aktívnymi telemetrickými jednotkami.
Vstupy:
- 2x teplota; voliteľne od 0 do 120 alebo 200°C a meranie napätia do 60V DC,
- 1x meranie rýchlosti, 1x vstup pre regulátor otáčok, 1x meranie rýchlosti/servo výstup pre otáčkomer s ochranou podpätia jednotlivých článkov,
- 1x meranie prúdu, napätia a kapacity do 150A (320A na 1s), napätie do 60V,
- 1x meranie jednotlivých článkov pre 2-14S LiPo, Liio, LiFe),
- 1x telemetrický výstup pre prijímač.