Otázka k produktu
KAVAN PRO aktivátor CA spray, CZ nálepka (150 ml)
Kód tovaru: KAV56.9977.CZ
Nastaviť stráženie dostupnosti
KAVAN PRO aktivátor CA spray, CZ nálepka (150 ml)
Kód tovaru: KAV56.9977.CZ
KAVAN PRO aktivátor CA spray, CZ nálepka (150 ml)
Cena v e-shope s DPH: | 5,58 € |
Dočasne nedostupné | |
|
Poslať otázku
na dostupnosť |
Poslať otázku
na dostupnosť |
Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.
#Chcete dostat upozornění ve chvíli, kdy produkt bude k dispozici? Stačí vyplnit formulář a náš hlídací pes Vám dá vědět.
Popis produktu
Kavan - KAVAN PRO aktivátor CA spray, CZ nálepka (150 ml) - KAV56.9977.CZ
Aktivátor (urýchľovač) pre sekundové (kyanoakrylátové) lepidlá v aerosólovom balení. Slúži na urýchlenie vytvrdzovania sekundových lepidiel v podmienkach nepriaznivých pre ich prirodzené vytvrdzovanie (reakciou so vzdušnou vlhkosťou alebo vodou obsiahnuté v lepených dieloch) v suchom prostredí, v chlade, pri lepení neaktívnych materiálov alebo pri aplikácii silnej vrstvy lepidla.
Produkt obsahuje vlastnú zložku aktivujúcu polymerizáciu sekundového lepidla, rozpúšťadla a pohonný plyn (propán/bután). Z tohto dôvodu nesmie byť používaný pri lepení materiálov, ktoré nie sú odolné voči organickým rozpúšťadlám (napr. penový polystyrén).
Aktivátor sa nanáša zo vzdialenosti 20–25 cm na čisté a suché plochy, optimálny rozsah pracovných teplôt je +10°C až +30°C. Aplikovať ho môžete jedným z dvoch základných postupov:
- Malé diely: Aktivátor naneste na jednu lepenú plochu a nechajte zaschnúť (zostáva aktívny niekoľko hodín). Potom naneste sekundové lepidlo na druhú styčnú plochu a diely priložte.
- Veľké diely: Sekundové lepidlo naneste na jednu styčnú plochu, diely pritlačte a spoj prestrieknite aktivátorom.
Ďalšie informácie a odporúčania:
- vhodné pre sekundové lepidlá pri lepení materiálov odolných voči organickým rozpúšťadlám;
- nevhodné pre penový polystyrén a iné materiály, ktoré nie sú odolné voči organickým rozpúšťadlám alebo zvýšenej teplote (pri zrýchlenej polymerizácii lepidla sa môže uvoľňovať značné množstvo tepla vedúce k zahriatiu lepeného spoja a jeho okolia – tým väčšiemu, čím viac lepidla bolo použitých);
- skladujte v pevne uzavretom obale, v chlade, suchu a tme (pri teplote +5°C až +25°C);
- nevystavujte teplotám pod +2°C;
- pri dodržaní podmienok správneho skladovania zaručujeme trvanlivosť v neotvorenom originálnom balení po dobu 1 roka pri zachovaní vyššie uvedených vlastností produktu
Upozornenie: produkt obsahuje látky klasifikované ako nebezpečné v zmysle nariadenia (ES) č. 1272/2008. Podrobné informácie viď sekcia "K stiahnutiu".